banner214
Öne Çıkanlar koronavirüs kelebek hastalığı KERKÜK Kazanlı sinankoc

Bireysel Terapide ve Psikolojik Danışmanlıkta Doğru Adres

İzmir psikolog danışmanlığında profesyonel eller ile buluşma çabasındaysanız, bireysel psikolojik danışmanlık hizmetimizle yanınızda yer alıyoruz. Depresyon, stres, sosyal ilişkilere yönelik sorunlar, özgüvensizlik gibi pek çok faktöre, bireysel terapilerimizde eğiliyoruz. Sorunların temeline doğru sorular ve sağlıklı iletişim ile inerek daha mutlu bir hayatın kapılarını aralayacak olan ruhsal sağlığa kavuşabilmeniz amacıyla desteğimizi sunuyoruz.

Psikolog Desteğiyle Kaygı ve Stresi Kontrol Altına Alma Tekniklerini Deneyimleyin

hizmetimizle, beklide uzun süredir hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz açık, sağlıklı ve net iletişimi deneyimleyebilirsiniz. Seanslarımızda kuracağımız ve sağlıklı diyalog ve fikirlerinizi açabileceğiniz terapimiz, kaygılarınız yavaş yavaş geride bırakabilmenizi sağlar. Sakin bir ortamda, odaklanmış biçimde doğru soruları yanıtlamak ve bu yolda kendinizi keşfetmek, hayatınıza neleri katmanız veya çıkarmanız gerektiğinin fark etmenize olarak sağlar.

Sizler için iyileştirici ruhsal destek sistemini oluşturduğumuz klinik ve online terapilerimizle, kriz anlarını ve stresi kontrol edebilme tekniklerini kazanabilmenizi sağlıyoruz. Farklı bakış açıları üzerinden hayatınıza yön verebilmek ve kaybettiğiniz duyguları geri kazanmak için farkındalığınızı yükseltecek bir sürece bizler ile adım atabilirsiniz.

Asıl Savunma Mekanizmanız Olan Psikolojik Sağlığınıza Yönelik Tam Destek

Yüzyüze seanslar veya ile, kendinize yönelik bilmediğiniz yanları keşfederek, hayat daha mutlu bir pencereden bakabilmeniz için çalışıyoruz. Profesyonel terapi desteğimiz ile aslında geçmiş hayatınız ve şimdiki hayatınızı ilişkilendirerek, kaygılarınızın nasıl ortaya çıktığını sizlerin de görebilmenizi sağlıyoruz. Kaygı ve depresyondan uzak bir noktaya taşımayı amaçladığımız psikolojik salığınız aslında en önemli savunma mekanizmanızdır. Kendinize ve çevrenize daha fazla değer verebilecek noktaya sizleri taşıdığımız seanslarımızla, fiziksel savunma kriterlerini bir kenara bırakarak asıl gücün kendinizde olduğunu keşfedebilirsiniz.

Çiftlere Yönelik Terapiden Yararlanma Fırsatı

İzmir psikolojik danışmanlık hizmetimizde, sadece bireysel terapiye değil çift, evlilik ve aile terapilerini de yöneliyoruz. Çift terapilerimizi klinik şartlarda veya online desteğimiz kapsamında deneyileyebilirsiniz. Çift terapilerimizde, yaşadığınız ruhsal zorlukları geride bırakabilmeniz, eşiniz ile aranızda daha kaliteli bir iletişimi kurabilmeniz için gerekli teknikler üzerinden ilerliyoruz. Eşiniz veya Flörtünüz ile iletişim kurmakta zorluk yaşıyorsanız, aldatma gibi travma dönemlerinden geçtiyseniz, psikolojik danışmanlık desteğimiz ile çözüm sunuyoruz. Amacımız sağlıklı iletişim kanallarını sağlayarak, her iki partnerin de birbirlerini dinleyebilme düşüncelerine önem verme isteklerini geri kazanabilmelerini sağlamaktır.

Çift terapilerimizde amaç, her iki tarafında etik ve sadakate yönelik değerlere saygı göstermiş olmaları halinde halinde bağlılıklarını güçlendirmektir. Trapilerimizde, geleceğe yönelik önemli, kritik kararlarda birlikte karar alabilme, ilişkide bir travma varsa bunun çözümlenmesi, sinir kontrolüne yönelik beceriyi kazandırma konularına eğiliyoruz.  Sağlıklı bir birey olma yolunda sizlere sunduğumuz desteğimizde mutlu bir pencereden hayata bakabilmenizi sağlamak, kaybettiğiniz özgüveni geri kazandırmak bizim için son derece önemlidir. Hayata daha farklı bir yönden bakmak ve kaygıları geride bırakmak için online veya klinik terapi desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Haber Merkezi

banner265

banner262

banner233

banner231

banner264

banner260ucansupurgedernegi.com digifestnyc.com
Canlı Casino Siteleri Bet365 Giriş 1xbet sultanbet