banner214
Öne Çıkanlar kaza korkuteli salı askon covid hentbol sinan

TARSUS BELEDİYESİ YÖNETİMİNDEN BELGELİ AÇIKLAMA

M.H. Göz Özel Sağlık Hizmetleri̇ İnşaat Turizm Gıda Tarım Sanayi̇ Ve Ticaret Anonim Şı̇rketı̇ yetkililerinin yaptığı açıklamaya yönelik Tarsus Belediyesi Yönetimi tarafından “Tarsus Belediye Başkanı’nın, Meclis, Basın Mensupları ve Tarsus Halkı önünde bir açıklama yapıyorsa, bilgi ve belgelerini de ispatlayacak; Tarsus halkının uğratıldığı zararı ‘’korkusuzca savunacak’’ bir makamda oturduğunun bilinciyle söz aldığını bilmekten yoksun bu açıklamalarıyla; Friedrich Nietzsche’den, Hz. Ömer’den, şövalye ve namustan söz ederek nasıl bir utanç̧, baskı ve kafa karışıklığı yasadıklarını, kamuoyu önünde istemsizce itiraf etmişlerdir.” denildi.

Tarsus Belediyesi Yönetimi tarafından yapılan açıklamada şu başlıklara yer verildi:

KAMUOYUNUN HÜR İRADESİNE BIRAKIYORUZ

“Sevgili Yurttaşlarımız, yineliyoruz: 27.12.2017 tarihli Tarsus Belediyesi Encümeni, 836 no’lu kararlaimza altına alınan ve M.H. GÖZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ İNŞAAT TURİZM GIDA TARIM SANAYİ VE

TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’ne 200 TL bedelle satılan yer; Tarsus Belediyesi iştiraki olan Tarsus İmar Beton LTD. ŞTİ tarafından, karar defterine 128 no’lu beyanla işletilen ve dönemin Belediye Başkanı Şevket CAN ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Kerim TUFAN imzasıyla yürürlüğe giren kararla metrekaresi 425 TL’den geri satın alınmıştır. Bu işlem neden yapılmıştır? Komik bir paraya satacağınız yeri, aynı kişiden 2 katından yüksek bir ücretle almanızın gerekçeleri nedir? Belediye eliyle satılan yeri, belediye şirketi üstünden yüksek bedelle satın almanızın ismi nedir, kamuoyunun hür iradesine bırakıyoruz!

BİLGİ VE BELGELERLE VEREBİLECEK GÜÇTEDİR

Aşağıda da açıkça, bu satışın ve satılan yerin aynı kişiden 2 katından yüksek fiyatla geri alınması komedisinin belgelerini görmektesiniz. Namus, Hz. Ömer’den söz etmekle sahip olunan bir değer

değildir. Namus, hak yememektir. Namus halkın çıkarlarını korumak, halkın yararına olanı savunmak, halkı zarara uğratmamaktır. Namuslu kişiler, Hz. Ömer’den söz etmeden önce, bu değere ne denli sahip olup olmadıklarını kendilerinde arayarak; ‘’bana yalan ve iftira atıyorlar’’ iftirasını atmamalı, atıyorsa da sonuçlarına kamuoyu önünde katlanmalıdırlar! Kamuoyu önünde açıklama yapmadan önce, bu açıklamaların bilgi ve belgelere dayandığını; altı boş söylemlerle Tarsus Halkının Avutulamayacağını düşünüp hesaplayamayan kişilerden, ‘’namus’’ kavramını ve bu kavramın değerini anlamalarını beklemiyoruz. Tarsus Belediye Başkanı Sayın Dr. Haluk BOZDOĞAN’ın meclis kürsüsünden sarf ettiği her kelime, canlı yayınlarla yayınlanarak Tarsus Halkına ulaştırılmaktadır. Dolayısıyla Tarsus Belediye Başkanı, sarf ettiği cümlelerin hesabını, TarsusHalkına tıpkı şuanda şahit olduğunuz gibi bilgi ve belgelerle verebilecek güçtedir. Tarsus Belediyesi’ne, yani TARSUS HALKINA AİT bir yerin; Tarsus Belediyesi’nce metrekaresi 200 TL’den satılıp, 1 sene bile dolmadan aynı yeri aynı kişi/kişilerden 425 TL’den satın almanın ismi ‘’namuslu olmaksa,’’ bu komedinin içler acısı yüzünü̈ Tarsus Halkıyla paylaşmak namussuzluksa; konuyu, Tarsus halkının vicdanına bırakıyoruz.

TARSUS HALKININ GÖNLÜNDE MUHAKEME EDİLMELERİNİ SAĞLAYACAĞIZ

M.H. Göz Özel Sağlık Hı̇zmetlerı̇ İnşaat Turı̇zm Gıda Tarım Sanayı̇ Ve Tı̇caret Anonı̇m Şirketi tarafından çalakalem oluşturulup, açıklama yapma gereği duyuran bu vahim olayın perde arkasında neler döndüğünü, Tarsuslu’nun haklarının ‘’kapalı kapılar ardında’’ nasıl ‘’peşkeş’’ çekildiğini belgelerle görmektesiniz. M.H. GÖZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ İNŞAAT TURİZM GIDA TARIMSANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ yetkilileri bundan sonra Tarsus Halkına ve basınına hangi masalı anlatır, onlarla Friedrich Nietzsche’nin hangi özlü sözünü paylaşır, bilemiyoruz. Ancak bildiğimiz bir şey varsa, o da; Tarsus Halkına bugüne kadar okunan bütün masalların iç yüzünü tek tek ortaya çıkartacağımız gerçeğidir! Tarsus Belediyesi ile yapmış̧ olduğu bütün alışverişlerde Tarsus Belediyesi’nin kazançlı çıktığını (!) yani bir nevi, zararına bile olsa Tarsus Belediyesi ile birçok alışveriş yaptığını dile getiren M.H. GÖZ ÖZEL Sağlık Hı̇zmetlerı̇ İnşaat Turı̇zm Gıda Tarım Sanayi̇ Ve Tı̇caret Anonı̇m Şı̇rket yetkilileri dahil olmak üzere; Tarsus Halkını yalan ve yanlışlarla yıllarca uyutan, asıl kazanç sağlayanın Tarsus Belediyesi değil; kişiler olduğu gerçeğinin üzerini ısrarla kapatmaya çalışan her kimse; Tarsus Halkı Huzurunda, Tarsus Halkının gönlünde muhakeme edilmelerini sağlayacağız!

DEĞERLİ TARSUS HALKI

Cumhuriyet’imizin 98. Yılını coşkuyla kutladığımız şehrimizde; ‘’Tarsus Belediyesi eliyle’’ çıkar amaçlıkurulan ilişkilerin ‘’belgeleri olmadığı sürece’’ söz almayacağımızı, aldığımız ve kamuoyunun bilmesigerektiğine inandığımız sözlerin de belgesiz olamayacağını bir kez daha belirtmek isteriz. TarsusBelediyesi’ni töhmet altında bırakmaya yönelik yapılan her türlü açıklamanın karşısında duracak, iftirave yalan beyan ile Tarsus Belediyesi’ni zor durumda bırakmaya çalışan kişilerin ve yapıların foyasınımeydana çıkaracağız.Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda, dürüstçe, onurluca, korkusuzca ilerleyip;pazarlıkların, kirli ilişkilerin, hala siyasi arenada rol almaya çalışan ‘’bazı’’ FETÖ ARTIKLARI gibi; TarsusBelediyesi’ni bireysel zenginleşme idealleri uğrunda kullanan/kullanmaya çalışan her kim varsa,Tarsus Halkıyla paylaşmaktan gurur duyacağımızın bilinmesini isteriz.”

Haber Merkezi

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner198

banner227

banner233

banner255

banner231